Extrémní Island po vlastní ose

Mlhou zahalené Shetlandy, zelené Ovčí ostrovy a 12m plachetnice. Loď pluje proti větru a v příďové kajutě nedobrovolně skáčeme nad postelí. Blížíme se k Islandu a po boku plachetnice se objevuje stádo kosatek … A pak už je tu on – kouzelný ostrov opředený mnohými tajemstvími. Horká země, ledovce, čarodějné hory, duhy nad vodopády. Vydáváme se na expedici autem s pohonem 4x4 po horských silnicích. Cesta vede lávovými poli, projíždíme mezi ostrými kameny, jedeme sněhem i blátem. Kapitolou samu pro sebe jsou zákeřné brody. Jeden z nich se nám málem stal osudným!
Podívejte se na upoutávku k přednášce:

Připravil jsem pro vás záznam z přednášky, která je promítáním dokumentárního filmu, ke kterému živě vyprávím a můžete si jí nyní vychutnat v klidu ze svého domova.

Pohodlně se usaďte a pustě si 53 min dlouhý film plný úchvatných záběrů z drona pouze za 100 Kč.


PRO KOHO JE TOTO VIDEO?
CESTOVATELE, kteří plánují aktivní dovolenou na Islandu
DOBRODRUHY, co rádi cestují buď sami nebo virtuálně prostřednictvím zážitků jiných
JACHTAŘE, jako inspirace pro vlastní plavbu
RODIČE, kteří hledají odvahu na cestování s dětmi
PRO VŠECHNY, kdo si rádi užijí film z pohodlí domova a nechtějí či nemohou navštívit přednášku


O ČEM TO JE?
o plavbě plachetnicí z Norska na Island i s lidmi, kteří pluli na jachtě poprvé v životě
o Faerských ostrovech, které byly časopisem National Geographic vyhlášeny za nejkrásnější na světě
a především o krásách Islandu a našem putování horskými cestami a brody autem


JAK TO FUNGUJE?
Platbu provedete bankovním převodem. Vaše objednávka bude zpracována a odeslána až poté, co bude uhrazena. Při platbě z účtu vedeného u ČSOB platba obvykle proběhne následující pracovní den, z ostatních bank může trvat až 3 pracovní dny. Následně vám přijde faktura a voucher se speciálním číselným kódem. Po jeho zadání získáte na 24 h neomezený přístup k filmu, který si tak můžete po tuto dobu přehrávat.
Nyní můžete shlédnout cestovatelskou přednášku odkudkoliv. Stačí vám k tomu jen stabilní připojení k internetu o rychlosti min. 5 Mbit/s.

Máte-li video zakoupené, přejděte k jeho shlédnutí. Budete vyzváni k zadání ověřovacích údajů z emailu, který vám přišel po zakoupení videa.